#
Hakkımızda

SİZİNLE BERABER

SİZİN İÇİN EN İYİSİNİ SUNUYORUZ

Hizmet verdiğimiz her alanda, sadece müşteri memnuniyetini gözeterek hareket ediyoruz. Uzun yıllar bu sektörde çalışıp tecrübe sahibi olduktan sonra, 2013 yılında perdeci mustafa adıyla hizmete başlayan firmamız bu güne kadar, perde tasarımı - duvar kağıdı - döşemelik kumaş gibi pek çok alanda hizmet vererek bu günlerine gelmiştir.

Önceliklerimizi çok iyi biliyoruz ki perde ,duvar kağıdı-döşemelik kumaşla ilgili doğru hizmeti ve ürünü alabilmek bazen zor olabiliyor. Neye ihtiyacımız olduğunu bilsek de, bazen neyin bu ihtiyacımızı karşılayabileceğini bilemiyoruz. Çok fazla seçeneklere sahip olan bu sektörde doğru ürünü veya hizmeti almak için ihtiyacımız olan şey aslında çok karmaşık değil. Biz perdeci mustafa olarak öncelikle size ihtiyacınızı tanımlamada yardımcı oluyoruz. Sonrasında ise beraber belirlediğimiz bu ihtiyacınıza yönelik tasarımları size sunuyoruz.

Müşteri memnuniyetini, satış sonrası müşteri hizmet politikamızın temel taşı yaparak, siz değerli müşterilerimizin ihtiyacı olan hizmeti en tasarruflu ve performanslı yöntemlerle çözerek sektördeki yerimizi sağlamlaştırmak başlıca hedefimizdir. Bu hedef doğrultusunda verdiğimiz hizmetin kalitesini arttırmak adına sektördeki yenilikleri ve yeni koleksiyonları iyi takip edip, doğru yorumlayarak hizmet kalitemizi her zaman en üstte tutmak arzusunu taşıyoruz.